English Turkish Go to the site in Turkish Language Go to the site in English Language Sailor Apart Hotel Official Web Site
  Site Haritası
  Kullanım Koşulları
  Gizlilik İlkeleri
      Ana Sayfa > Site Haritası > Sailorson Apart Hotel Resmi Web Sitesi Kullanım Koşulları

www.alanyasailorson.com alan adı altında yayımlanan Sailorson Apart Hotel Resmi Web Sitesi altında yayımlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur 'a aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Sailorson Apart Hotel sitesindeki bağlantılar sizi Sailorson Apart Hotel Resmi Web Sitesi ağının dışına götürebilir. Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri bu sitelerin içeriği, doğruluğu ve işlevi ile ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylıklar sağlamak amacıyla sunulmaktadır.

Sailorson Apart Hotel, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Sailorson Apart Hotel, veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Sailorson Apart Hotel web sitesine ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, şikayet, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur 'un mülkiyetine geçer. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Sailorson Apart Hotel firmasının Resmi Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Sailorson Apart Hotel yetkilileri ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur sorumlu tutulamaz.

Regards

Sailorson Apart Hotel

 
**Sailorson Apart Hotel @ 2011**
Powered by
Ekip Bilişim