Go to the site in Turkish Language Go to the site in English Language Sailor Apart Otel Web Sitesi
  Site Haritası
  Kullanım Koşulları
  Gizlilik İlkeleri
      Ana Sayfa > Site Haritası > Sailorson Apart Hotel Resmi Web Sitesi Gizlilik İlkeleri

Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırmaz.

Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

• Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

• Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Sailorson Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - (Sema Timur) üst düzey yetkilileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan teknik yetkilimiz erişebilirler. Sailorson Apart Hotelve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak ziyaretçiler (tüketiciler) hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kendi iç çalışmalarında kullanır. Üçüncü kişilere hiçbir şekilde açıklanmaz ve paylaşılmaz.

Sailorson Apart Hotel, sitesindeki bağlantılar aracılığı ile gideceğiniz diğer sitelerin, Sailorson Apart Hotel Gizlilik İlkeleri 'ne uyacaklarını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Saygılarımızla

Sailorson Apart Hotel

 
**Sailorson Apart Hotel @ 2011**
Powered by
Ekip Bilişim